Wynik wyszukiwania

 
Biblioteka materiałów CAD marki Chapel Parket zdjęcie

Biblioteka materiałów CAD marki Chapel Parket

Dębowe deski, klepki i kasetony, wszystkie w wysokiej rozdzielczości i dostępne za darmo - tak prezentuje się biblioteka materiałów CAD/BIM firmy Chapel Parket Polska. Tekstury można pobrać bezpośrednio z platformy Business Zone, dostępnej na stronie internetowej marki.

Czytaj więcej

 
Unikatowa podłoga w zasięgu ręki zdjęcie

Unikatowa podłoga w zasięgu ręki

Podłogi z własną historią – to określenie najlepiej opisuje podłogi Chapel Parket. Tworzone na zamówienie i zgodnie z wymaganiami inwestorów dębowe deski, klepki i kasetony wyróżnia wygląd, którego nie sposób pomylić z innymi propozycjami rynkowymi. Odpowiednio zadbany drewniany parkiet może posłużyć przez wiele lat i cieszyć oko naturalnym procesem starzenia.

Czytaj więcej

 
Seria, która dała początek kolejnym kolekcjom  zdjęcie

Seria, która dała początek kolejnym kolekcjom

Chapel Parket to pierwsza kolekcja, od której wszystko się zaczęło. I nadal jedna z najpopularniejszych. Ponadczasowa. Piękna. Odpowiednia do każdego otoczenia. Deski z tej kolekcji posiadają unikatową heblowaną powierzchnię, która zapewnia im ciepły i naturalny wygląd.

Czytaj więcej

 
Kolory, które zachwycają  zdjęcie

Kolory, które zachwycają

W sztuce wyróżniamy 3 kolory podstawowe. Tymczasem w przypadku dębowych podłóg Chapel Parket mówimy o ponad 50 wybarwieniach.

Czytaj więcej

 
Inspiracje od marki Chapel Parket zdjęcie

Inspiracje od marki Chapel Parket

Powstają z europejskiego drewna dębowego, są heblowane i dostępne w ponad 50 odcieniach. Tworzy się je na indywidualne zamówienie, więc to inwestor decyduje o wszystkich cechach produktu. Podłogi Chapel Parket, bo o nich mowa, są dostępne na polskim rynku od niemal 20 lat i wciąż inspirują miłośników pięknych wnętrz. 

Czytaj więcej

 
Celowa zmiana koloru podłogi, czyli kilka słów o patynowaniu zdjęcie

Celowa zmiana koloru podłogi, czyli kilka słów o patynowaniu

Wybarwienia dębowych desek Chapel Parket wielokrotnie intrygują inwestorów, w końcu dąb w 54 odcieniach to nie lada gratka dla miłośników tego naturalnego surowca.

Czytaj więcej

 
BUDMA 2018 z udziałem marki Chapel Parket zdjęcie

BUDMA 2018 z udziałem marki Chapel Parket

Dębowe podłogi Chapel Parket czwarty raz z rzędu będą obecne na targach BUDMA. Tak jak w poprzednich latach, z ekspertami marki będzie można spotkać się w BIMstrefie Archispace. Przestrzeń adresowana w szczególności do profesjonalistów będzie usytuowana w pawilonie 4, przy miejscu 25. Poznańskie wydarzenie rozpoczyna się 30 stycznia i potrwa do 2 lutego br.  

Czytaj więcej

 
Chapel Parket. Jeszcze większy wybór podłóg! zdjęcie

Chapel Parket. Jeszcze większy wybór podłóg!

Przykuwają uwagę, ale ich zalety nie ograniczają się do aspektów wizualnych. Jak wszystkie propozycje marki Chapel Parket, są efektem działania odpowiednich substancji na powierzchnię drewna, a następnie zabezpiecza się je olejem woskowym wzbogaconym związkami krzemu.

Czytaj więcej

 
Intrygująca struktura dębowych podłóg zdjęcie

Intrygująca struktura dębowych podłóg

Nie wszystko w życiu musi być szykowne i delikatne. Odrobiona surowości nie zaszkodzi. Takie właśnie są podłogi z kolekcji Chapel Hemitage.

Czytaj więcej

 
Postarzana podłoga dopełni każde wnętrze zdjęcie

Postarzana podłoga dopełni każde wnętrze

Postarzane podłogi, na tle pozostałych elementów wykonanych z naturalnego drewna, wyróżniają się niesamowitym wyglądem. Są odpowiednie do rewitalizowanych obiektów, a jednocześnie genialnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach. Przykładem są realizacje z udziałem dębowych, postarzanych podłóg marki Chapel Parket.

Czytaj więcej

 
Podłoga skrojona na miarę zdjęcie

Podłoga skrojona na miarę

Coraz większą popularnością cieszą się inwestycje realizowane na indywidualne zamówienie. Zaletą takiego rozwiązania jest wyjątkowy produkt, inny niż wszystkie. Dobrym przykładem są podłogi marki Chapel Parket, które w ten sposób tworzone są dla polskich klientów od niemal 20 lat.

Czytaj więcej

 
Kultowe klepki nadal w modzie zdjęcie

Kultowe klepki nadal w modzie

W kolejnym już zestawieniu „Best Nine 20219” marki Chapel Parket ponownie prym wiodą klepki. Od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. Czym tak zachwycają inwestorów?

Czytaj więcej

 
Cluttercore. Dębowe podłogi w kontrolowanym bałaganie zdjęcie

Cluttercore. Dębowe podłogi w kontrolowanym bałaganie

Lato – czas urlopów, nowej energii, mnóstwa słońca nie tylko na dworze, lecz także we wnętrzach.

Czytaj więcej

 
Ekstremalne wielkości dla wymagających zdjęcie

Ekstremalne wielkości dla wymagających

Deski i klepki Chapel Parket potrafią zaskoczyć nie tylko jakością i niesamowitym wyglądem, ale również rozmiarami. W ofercie marki znajdują się dwie kolekcje z nietypowymi wielkościami desek.

Czytaj więcej

 
Make do order, czyli dębowa podłoga na indywidualne zamówienie zdjęcie

Make do order, czyli dębowa podłoga na indywidualne zamówienie

Określeniem Make to Order (MTO) oznacza się produkty tworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiających; ich produkcja rozpoczyna się w momencie złożenia zamówienia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 97