Wynik wyszukiwania

 
Rola stołu we wnętrzu. Wywiad z projektantką Kasią Gal. zdjęcie

Rola stołu we wnętrzu. Wywiad z projektantką Kasią Gal.

Dom zaprojektowany przez Kasię Gal dla małżeństwa z dwoma nastolatkami znajduje się w Gdyni i był wybudowany na początku lat osiemdziesiątych. Remont generalny trwał sześć miesięcy i miał na celu zmianę ciemnych wnętrz na jasną, przestronną i przytulną przestrzeń. W efekcie powstało tu wiele ponadczasowych rozwiązań i wystrój, który niezależnie od zmieniającej się mody, zawsze będzie prezentować się stylowo i nowocześnie. Postanowiliśmy zapytać projektantkę o prace nad tego rodzaju zleceniem i rolę stołu, który dla rodziny był jednym z najważniejszych elementów wyposażenia domu.

Czytaj więcej

 
DREMA  2020 – odpowiadamy na wyzwania branży zdjęcie

DREMA 2020 – odpowiadamy na wyzwania branży

O wyzwaniach w przemyśle drzewnym i meblarskim, o budowaniu przewagi konkurencyjnej w branży oraz o tym, dlaczego targi DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie przedstawicieli sektora obróbki i przetwórstwa drewna mówi Andrzej Półrolniczak – dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

Czytaj więcej

 
Kobiety w „męskiej” branży Szczęśliwa Pani stolarz – Alicja w Krainie Drewna zdjęcie

Kobiety w „męskiej” branży Szczęśliwa Pani stolarz – Alicja w Krainie Drewna

Firma Festool, widząc, że robimy cykl o kobietach w „męskich” branżach – napisała do nas „Wśród naszych klientek jest niezwykła Pani stolarz. Zróbcie z nią wywiad, bo to jedna z nielicznych kobiet w Polsce w tym zawodzie”. I tak dotarliśmy do pani Alicji Solarskiej – czyli Alicji w Krainie Drewna.

Czytaj więcej

 
Rozmowa z Michałem Walczakiem, dyrektorem handlowym Festool Polska zdjęcie

Rozmowa z Michałem Walczakiem, dyrektorem handlowym Festool Polska

"Jestem dumny z tego, że w Festool mogę pracować z ludźmi, których wypełnia pasja. "

Czytaj więcej

 

O czym należy pamiętać zamawiając drewniane drzwi na wymiar?

Drewno to idealny materiał wykończeniowy, który stanowi podstawę nietuzinkowych aranżacji. Kształtuje ono niepowtarzalną atmosferę wnętrza, nadaje mu ekskluzywny wygląd oraz charakter, a także wprowadza nutę szlachetności. Z tych względów jest tworzywem, które od zawsze cieszyło się popularnością, także w polskich domach.  

Czytaj więcej

 
OKNOPLAST wzorcową firmą według CNN International zdjęcie

OKNOPLAST wzorcową firmą według CNN International

Jedna z największych światowych stacji telewizyjnych, CNN International odwiedziła niedawno siedzibę OKNOPLAST. O wyborze firmy zdecydowały jej spektakularne sukcesy na rynkach całej Europy.

Czytaj więcej

 
Debata „Śmierć architektury?” podczas targów Interiors & Design 2013 zdjęcie

Debata „Śmierć architektury?” podczas targów Interiors & Design 2013

Czy architektura współczesna jest jeszcze sztuką? Czy architekt jest dziś już tylko dostawcą usług, a dawne ambicje bycia intelektualistą, prekursorem nowych trendów i mód są w przypadku tego zawodu już nieaktualne?

Czytaj więcej

 
Przepis na piękną kuchnię zdjęcie

Przepis na piękną kuchnię

Kuchnia to coś więcej niż miejsce gotowania i spożywania posiłków, to serce domu, centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. W związku z tym do jej urządzania trzeba podejść z należytą uwagą i dbałością o szczegóły.

Czytaj więcej

 
Klienci mają swoją wizję  podłogi... zdjęcie

Klienci mają swoją wizję podłogi...

Klienci mają swoją wizję  podłogi, zadaniem producenta jest umożliwienie jej realizacji – rozmowa z Radosławem Rossa, Prezesem Zarządu Ever Home SA

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 9
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.