Wynik wyszukiwania

 
Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem zdjęcie

Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem

Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem ze względu na niską wagę (zaledwie 2,4 kg!), jak i komfortowy górny uchwyt jest idealnym narzędziem do pracy na wysokościach (np. przy wycince alpinistycznej). Urządzeniem z powodzeniem można operować jedną ręką, a duża prędkość łańcucha (16,2 m/s) umożliwia szybką i efektywną pracę.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać najlepszą pilarkę tarczową? zdjęcie

Jak wybrać najlepszą pilarkę tarczową?

Pilarki tarczowe są uniwersalnym elektronarzędziem używanym przez większość „majsterkowiczów”. Wśród bogatej oferty pilarek tarczowych na rynku, wybór najwłaściwszego modelu dla siebie może nastręczać wiele wątpliwości. Zadajemy sobie pytania: czym się kierować, jakie parametry są istotne, na co zwrócić uwagę. Podpowiadamy zatem, co jest ważne podczas kupna pilarki tarczowej, by ułatwić Wam wybór.

Czytaj więcej

 
Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia zdjęcie

Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia

Nowa zagłębiarka TS 60 K tnie materiał jak masło, lekko, płynnie i niezwykle precyzyjnie. Jest jeszcze bezpieczniejsza i bardziej wszechstronna niż jakakolwiek zagłębiarka wcześniej.

Czytaj więcej

 
Jak poprawnie używać kątownika do ukośnych pilarek tarczowych? zdjęcie

Jak poprawnie używać kątownika do ukośnych pilarek tarczowych?

To pytanie, które z pozoru wydaje się banalne. Jednak wiele osób, mimo dużej praktyki, nadal się nad tym zastanawia… A może kątownik do ukośnych pilarek tarczowych marki Wolfcraft ma jeszcze funkcje, o których nie wiesz, a bardzo przydałyby Ci się podczas Twojej pracy?

Czytaj więcej

 
Nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych zdjęcie

Nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych

Czy pilarka może być precyzja, szybka, lekka i jednocześnie wielozadaniowa? Niedługo taka będzie, ponieważ od maja 2018 r. w sprzedaży pojawi się nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240.

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. IV) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. IV)

W czwartym odcinku naszego cyklu, którego tematem jest pilarka Festool HK 85, opowiemy o stosowaniu w niej głowicy VN-HK85 130x16-25 służącej do frezowania materiałów drewnianych.  

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka jakich mało (cz. I) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka jakich mało (cz. I)

Nowa pilarka Festool HK 85 z prowadnicami FSK i FS przeznaczona jest dla cieśli, dekarzy i wszystkich fachowców, którzy zajmują się budownictwem drewnianym. Jest elektronarzędziem mobilnym i zapewniającym wysoką dokładność cięcia.  

Czytaj więcej

 
Pilarki tarczowe Festool TSC 55 REB oraz HKC 55 EB i ich różne zastosowania zdjęcie

Pilarki tarczowe Festool TSC 55 REB oraz HKC 55 EB i ich różne zastosowania

Akumulatorowe pilarki tarczowe Festool TSC 55 REB oraz HKC 55 EB o bardzo zbliżonych parametrach cięcia to tylko pozornie podobne maszyny.

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. II) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. II)

Pilarka Festool HK 85 z szynami prowadzącymi FSK i FS to maszyna przeznaczona dla cieśli, dekarzy i fachowców zajmujących się budownictwem drewnianym. W drugim odcinku naszego cyklu opowiemy o jej praktycznych zastosowaniach i możliwościach roboczych.

Czytaj więcej

 
System Festool dla budownictwa drewnianego zdjęcie

System Festool dla budownictwa drewnianego

Cięcie niezależne od sytuacji. System Festool dla budownictwa drewnianego

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka jakich mało (cz. III) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka jakich mało (cz. III)

W trzecim odcinku naszego cyklu poświęconego pilarce Festool HK 85 opowiemy o wykonywaniu nią cięć wzdłużnych z użyciem szyny FS i prowadnicy równoległej.

Czytaj więcej

 
Multipilarka dla fachowców zdjęcie

Multipilarka dla fachowców

Tnij płyty, drewno, rury i oszczędzaj czas! Wielozadaniowa pilarka STANLEY FATMAX® pozwala na łatwe i precyzyjne cięcie w pracach stolarskich i wodno-kanalizacyjnych, a także podczas tworzenia kuchni na wymiar.  

Czytaj więcej

 
Jakie maszyny wyręczą nas w ogrodzie? zdjęcie

Jakie maszyny wyręczą nas w ogrodzie?

Co wyręczy nas w pracy wokół domu? Kosiarka do trawy zamiast kosy, pilarka zastępująca piłę ręczną „moja-twoja” czy elektryczna łuparka do drewna. Dzięki nim większość prac w domu i ogrodzie możemy wykonać szybciej, bez wysiłku i bezpieczniej.

Czytaj więcej

 
Akumulatorowa kontra spalinowa, czyli pojedynek pilarek zdjęcie

Akumulatorowa kontra spalinowa, czyli pojedynek pilarek

Która jest lepsza, tańsza w użyciu i wygodniejsza? Zdania, jak zawsze, są podzielone. Warto więc sięgnąć po twarde argumenty, które jasno pokażą zalety i wady obu maszyn używanych do cięcia drewna.

Czytaj więcej

 
Tradycja i innowacja - dwie strony medalu zdjęcie

Tradycja i innowacja - dwie strony medalu

Festool od dziesięcioleci znany jest w budownictwie drewnianym ze swojej jakości, innowacyjnych pomysłów i zamiłowania do detali. Zwłaszcza jeśli chodzi o zastosowania przy cięciu, wierceniu i przykręcaniu, firmie Festool, dla budownictwa drewnianego, udaje się poszerzać ofertę o coraz to nowe rozwiązania systemowe, które dbają o komfort pracy oraz o lepsze i czystsze otoczenie pracy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 47