Wynik wyszukiwania

 
Targi w Krakowie ramię w ramię z branżą zdjęcie

Targi w Krakowie ramię w ramię z branżą

EXPO Kraków od ponad 5 lat gromadzi gości podczas targów, kongresów, konferencji, festiwali i bankietów. Co dzieje się w obiekcie podczas pandemii? Jakie są plany na przyszłość? Kiedy ruszą pierwsze imprezy i jak będą one wyglądać?

Czytaj więcej

 
Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA zdjęcie

Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i architektury BUDMA 2020. To największa impreza tego typu w Europie — przez 4 dni targów zaprezentowało się blisko 1000 firm z 30 krajów. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło w tym czasie około 50 tysięcy fachowców.

Czytaj więcej

 

VIII Śląskie Targi Budowlane już od piątku w domEXPO!

Wiosenna, VIII już edycja Śląskich Targów Budowlanych rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Tak jak zawsze impreza jest darmowa dla zwiedzających, na których czekać będzie nie tylko bogata oferta wyposażenia mebli i ogrodu, ale też liczne atrakcje, m.in. plac budowy dla dzieci, loteria z nagrodami i Strefa Antysmogowa.

Czytaj więcej

 
„Dom i Otoczenie”- Tarnowskie Targi przed nami! zdjęcie

„Dom i Otoczenie”- Tarnowskie Targi przed nami!

Tarnowskie Targi rozpoczną się 12 kwietnia br. i potrwają do 13 kwietnia. Impreza zostanie zorganizowana po raz czwarty na terenie hali Jaskółka przy ul. Traugutta 3a.

Czytaj więcej

 
DOMOTEX 2014: tarasy modułowe Floover Hortus w Strefie Innowacji zdjęcie

DOMOTEX 2014: tarasy modułowe Floover Hortus w Strefie Innowacji

DOMOTEX to największa impreza targowa dla branży podłogowej w Europie. Tegoroczne, hanowerskie Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych, potrwają od 11 do 14 stycznia i zostaną na nich przedstawione najnowsze trendy w kategorii aranżacji podłóg.

Czytaj więcej

 
XX Targi „Twój Dom, Twoje Otoczenie” Jaworzno 01-02 kwietnia 2017 zdjęcie

XX Targi „Twój Dom, Twoje Otoczenie” Jaworzno 01-02 kwietnia 2017

Zapraszamy do odwiedzenia   kolejnej edycji TARGÓW „TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE” w JAWORZNIE. Tylko   1-2 KWIETNIA hala MCKiS , ul. Grunwaldzka 80.  

Czytaj więcej

 
Internorm na Targach Modernizacji Budynków 2012 zdjęcie

Internorm na Targach Modernizacji Budynków 2012

W dniach 27-28 listopada 2012 w Krakowie odbędą się Targi Modernizacji Budynków – najbardziej specjalistyczna impreza w Polsce poświęcona zagadnieniom z zakresu termomodernizacji, termoizolacji, budownictwa pasywnego, niskoenergetycznego oraz inteligentnego.

Czytaj więcej

 
News po targach w Gliwicach zdjęcie

News po targach w Gliwicach

W dniach 10- 11 września odbyły się Targi EXPOBUD. Odwiedziło nas blisko 4 tys. zwiedzających. W ciągu dwóch dni na blisko 100 stoiskach w panelu budowlanym jak i ogrodniczym prezentowali się nasi wystawcy.

Czytaj więcej

 
Przyszłość jest dziś! zdjęcie

Przyszłość jest dziś!

Branża materiałów kompozytowych jest jedną z najszybciej rozwijających się. Zmiany zachodzące na tym rynku najlepiej oddaje z roku na rok coraz bogatsza oferta Wystawców na Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. 

Czytaj więcej

 
Furnica i Sofab 2017: 47 proc. wystawców z zagranicy zdjęcie

Furnica i Sofab 2017: 47 proc. wystawców z zagranicy

Bijący kolejne rekordy sprzedaży polski przemysł meblarski to dla zagranicznych producentów maszyn, narzędzi, komponentów i akcesoriów do produkcji mebli wyjątkowo łakomy kąsek

Czytaj więcej

 
Furnica i Sofab 2017: 47 proc. wystawców z zagranicy zdjęcie

Furnica i Sofab 2017: 47 proc. wystawców z zagranicy

Bijący kolejne rekordy sprzedaży polski przemysł meblarski to dla zagranicznych producentów maszyn, narzędzi, komponentów i akcesoriów do produkcji mebli wyjątkowo łakomy kąsek.

Czytaj więcej

 
Okna Rąbień – Hasau Group zapraszają na międzynarodowe targi budownictwa i architektury „MADE EXPO 2011” w Mediolanie! zdjęcie

Okna Rąbień – Hasau Group zapraszają na międzynarodowe targi budownictwa i architektury „MADE EXPO 2011” w Mediolanie!

Mamy przyjemność poinformować, że ​​spółka Okna Rąbień pod szyldem holdingu okiennego Hasau Group, będzie uczestniczyć w kolejnej edycji międzynarodowych targów budownictwa i architektury Made Expo 2011. Impreza wystawiennicza odbędzie się w dniach od 5 do 8 października tego roku w Mediolanie, na terenach targowych Rho-Pero, najnowocześniejszych i największych w Europie.

Czytaj więcej

 
Targi Budownictwa po raz XV w Gliwicach! zdjęcie

Targi Budownictwa po raz XV w Gliwicach!

W dniach od 14 do 16 lutego 2014 roku serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Budownictwa, które po raz XV odbędą się w Gliwicach, przy ulicy Kaszubskiej 28!

Czytaj więcej

 
Warsaw Build 2013 - podsumowanie zdjęcie

Warsaw Build 2013 - podsumowanie

Ponad 2 tys. gości – specjalistów z branży, szefów firm i architektów oraz bogaty program konferencji, paneli dyskusyjnych i pokazów – to wyróżnia pierwszą edycję targów Warsaw Build, Windows & Doors Warsaw oraz Interiors & Design Warsaw na mapie podobnych imprez w Polsce.

Czytaj więcej

 
43 edycja międzynarodowych targów budownictwa TWÓJ DOM 2013 w Bielsku-Białej zdjęcie

43 edycja międzynarodowych targów budownictwa TWÓJ DOM 2013 w Bielsku-Białej

Zapraszamy do udziału lub odwiedzenia w kolejnej, 43 edycji MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA TWÓJ DOM 2013 w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23