Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
41. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM

41. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM

2012-04-20 - 2012-04-22 Bielsko-Biała targi

Organizator:
Biuro Promocji i Wystaw ASTRA
al. Armii Krajowej 220
43-300 Bielsko-Biała
śląskie, Polska

Dane kontaktowe:

kom.: 509 860 472


Adres:

Karbowa 26 43-300 Bielsko-Biała
śląskie, PolskaDane kontaktowe:

http://www.targibielskie.pl/Zapraszamy do udziału w kolejnej, 41 edycji

MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA TWÓJ DOM 2012
w Bielsku-Białej

pod patronatem Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej;
Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego oraz Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Targi TWÓJ DOM 2012 - największe targi budowlane w Polsce południowej to doskonała okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów architektów, wykonawców i dystrybutorów.

Ugruntowana pozycja i 20-letnie doświadczenia w organizacji targów,  zobowiązują nas do zapewnienia Państwu wymiernych efektów  uczestnictwa w tej imprezie. Przewodnim hasłem targów jest: „ Dom innowacyjny w technologiach jutra”, które realizowane będzie poprzez seminaria i konferencje, a także prezentacje i pokazy na specjalnej powierzchni- Wyspie Nowości.

Międzynarodowy charakter. Dogodne położenie przygraniczne targów sprawia, że są one miejscem kontaktów z firmami  z Czech, Austrii i Słowacji, których przedstawicieli zapraszamy w szerokiej kampanii promocyjnej na terenie tych krajów.

Wyspa nowości. Na specjalnej, wydzielonej powierzchni można będzie zaprezentować nowe produkty, technologie i innowacyjne rozwiązania. Zapewniamy nagłośnienie prezentacji oraz promocję nowości i firm je prezentujących w kampanii reklamowej w mediach.

Konkursy targowe. Na targach będzie możliwość zdobycia prestiżowych nagród w konkursach targowych m. in. o nagrodę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Złoty Filar Budownictwa.

Podejmujemy intensywne i długofalowe działania promocyjne, zapraszając przedstawicieli branży, architektów i wykonawców polskich i zagranicznych. Promocja targów będzie też intensywnie prowadzona na terenie Czech, Słowacji i Austrii; poprzez portale branżowe wysyłanie zaproszeń do firm oraz poprzez Izby Gospodarcze i środowiska polonijne.

  

37. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM - zdjęcie

37. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM

23-04-2010 - 25-04-2010 Bielsko-Biała

Zapraszamy do udziału w kolejnej, 41 edycji MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA TWÓJ DOM 2012w Bielsku-Białej pod patronatem Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej;Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego oraz&n...

Czytaj więcej

 
35. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM - zdjęcie

35. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM

15-05-2009 - 17-05-2009 Bielsko-Biała

Zapraszamy do udziału w kolejnej, 41 edycji MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA TWÓJ DOM 2012w Bielsku-Białej pod patronatem Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej;Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego oraz&n...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.