Ogłoszenie Dodaj ogłoszenie

Frezowanie CNC, produkcja elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, form wtryskowych, detali, obróbka CNC, toczenie CNC, odlewnictwo metali lekkich i aluminium

Wielopole, małopolskie     Dodano: 2019-11-05     ID ogłoszenia: 10148     Oferta od: firmy
Cena: 1,00 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Produkowane przez nas wyroby z tworzyw sztucznych wytwarzane są głównie za pomocą metody wtryskowej przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi zaprojektowanych przez naszą firmę. Dzięki temu, że posiadamy własną narzędziownię oraz dział projektowy, jesteśmy w stanie dostarczać produkty najwyższej jakości. W celu podniesienia efektywności naszych działań w procesie produkcji wykorzystujemy również automatyzację pracy, a także nieustannie umacniamy swoją pozycję rynkową poprzez dynamiczny rozwój zakresu produkowanych wyrobów dla różnych branż.

Nowoczesny park maszynowy

W pełni wyposażony park maszynowy oraz praca na optymalnych warunkach pozwala nam na produkcję najwyższej jakości elementów w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów, oferujemy produkcję na zlecenie. W tym celu dostosowujemy linie montażowe do wymagań klientów, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Dostosowując się do aktualnych potrzeb rynkowych nieustannie udoskonalamy również swój park maszynowy.

Obróbka CNC to podstawowa technika wytwarzania elementów i narzędzi ze stali jak i tworzyw metodą skrawania. Charakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania elementów, uzyskiwaną dzięki wykorzystaniu programów komputerowych. Za pomocą różnego rodzaju narzędzi takich jak frezarki, tokarki, przecinarki czy szlifierki wykonuje się obróbkę CNC, polegającą na skrawaniu niewielkich fragmentów od zasadniczej części kształtowanego elementu. Co ważne, skrawaniem można nie tylko uzyskać konkretny kształt, ale również wygładzić krawędzie – co jest ważnym parametrem technicznym, wpływającym na estetykę produktu. Przed przystąpieniem do mechanicznego etapu prac, specjalistyczny program analizuje rodzaj materiału i jego chropowatość, uwzględniając oczekiwania klienta. Obróbka CNC dzieli się na frezowanie i toczenie. Do frezowania zazwyczaj wykorzystuje się obróbkę pionową, natomiast toczeniu podlegają najczęściej elementy cylindryczne. Obróbka sterowana numerycznie umożliwia wykonywanie w pełni powtarzalnych detali, co obecnie jest wymogiem odbiorców przemysłowych i pozwala na odpowiednie wykończenie potrzebnego produktu. Inne operacje obróbki skrawaniem to zazwyczaj: wiercenie, planowanie, szlifowanie, grawerowanie. Toczenie CNC to z kolei obróbka, która pozwoliła na skrawanie skomplikowanych kształtów, których nie można uzyskać na obrabiarkach konwencjonalnych. Za pomocą toczenia przygotować można nawet bardzo małe detale o średnicy nieprzekraczającej kilka milimetrów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.sigern.pl oraz do składania zapytań ofertowych.
stolarstwo.org id10148 1.00 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 10148 Dodano: 2019-11-05