Artykuł Dodaj artykuł

Targi LUBDREW & METALL ruszają 25 marca!

Targi Obróbki Drewna oraz Metalu LUBDREW&METALL odbędą się w dniach 25-26 marca 2023 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.

 

Targi LUBDREW & METALL ruszają 25 marca!

Targi Obróbki Drewna oraz Metalu LUBDREW&METALL odbędą się w dniach 25-26 marca 2023 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.

Szeroki zakres tematyczny Targów pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia dla przemysłu tartacznego i meblarskiego, maszyny i urządzenia do obróbki drewna oraz metalu, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria dla meblarstwa oraz przemysłu metalowego. Oprócz maszyn oraz urządzeń na targach dostępny będzie szeroki wybór firm specjalizujących się w efektywnym zarządzaniu firmom.

Zaproszenie do udziału w Targach kierujemy do profesjonalistów z branży drzewnej, meblarskiej oraz przemysłu metalowego. Targi to okazja do wymiany informacji i doświadczeń, nawiązania kontaktów B2B oraz szansa na sprawdzenie najnowszych maszyn podczas ich pracy.

Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL odbywają się wspólnie z Targami Budownictwa LUBDOM to połączenie nie jest przypadkowe. Targi LUBDREW & METALL dają szansę nawiązania kontaktów również z przedsiębiorcami z branży budowlanej, która w wielu procesach opiera się na surowcach z drewna oraz metalu.

Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu w Biurze Targów. Listę Wystawców, harmonogram targów oraz formularz  rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.lubdrew.pl.

 

 

Artykuł reklamowy

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Lublin S.A.

Targi Lublin S.A. są jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.