Artykuł Dodaj artykuł

Systemy do drzwi przesuwnych

Nowoczesne systemy do drzwi przesuwnych wyróżniają się łatwym montażem i demontażem.

Nowoczesne systemy do drzwi przesuwnych wyróżniają się łatwym montażem i demontażem. To bardzo przydatne akcesoria, dzięki którym można zainstalować funkcjonalną, wewnętrzną stolarkę drzwiową w pomieszczeniach mieszkalnych lub firmowych.

Jesteś na etapie zmiany dotychczasowej stolarki drzwiowej wewnętrznej lub też planujesz remont nowo zakupionego mieszkania bądź domu? Zamiast tradycyjnych drzwi, możesz rozważyć montaż elementów zajmujących znacznie mniej miejsca w pomieszczeniu. To wysokiej jakości drzwi przesuwne, które można dopasować do specyfiki każdego wnętrza. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje drzwi przesuwnych – aluminiowe i wykonane z tworzywa sztucznego, czyli PVC. Produkty te wyróżniają się dobrą izolacją cieplną i akustyczną, jak również konkurencyjną ceną. Do wyżej wymienionych wyrobów możesz dopasować praktyczne systemy do drzwi przesuwnych. To elementy o podwyższonej trwałości i wysokich walorach użytkowych oraz wizualnych. Efektownie prezentujące się systemy do drzwi przesuwnych mogą podkreślać stylistykę pomieszczeń mieszkalnych i firmowych.

LOGO WDB

Systemy do drzwi przesuwnych typu Barn Door, w różnych wariantach do wyboru

Solidnie wykonane systemy drzwi przesuwnych typu Barn Door to produkty, dzięki którym można stworzyć wiele funkcjonalnych i interesujących rozwiązań. Dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego system podwieszany dla drzwi przesuwnych Barn Door składa się z kilku elementów. Wśród dostępnych modeli znaleźć można następujące wzory:

  • Strzała,
  • Standard,
  • Podkowa,
  • Romb,
  • Loft,
  • Smart.

Wyżej wymienione modele są pokryte proszkowo farbą w kolorze czarnym. Mogą one podkreślić charakter wnętrz loftowych, nowoczesnych, tradycyjnych, skandynawskich lub też urządzonych w stylu rustykalnym, retro bądź Boho. Polecany przez nas system Barn Door posiada solidne rolki jezdne, a także stopery, chroniące przed wypadnięciem drzwi. Dołączony do zestawu Barn Door prowadnik dolny, zwiększa stabilizację drzwi przesuwnych.

SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH BARN DOOR LOFT ZESTAW 2m Dlugosc prowadnicy 2m

Funkcjonalne akcesoria do systemów przesuwnych– staranne wykonanie i przystępna cena

Jeśli zdecydowałeś się na posiadanie drzwi przesuwnych, powinieneś zadbać o to, aby dopasować do nich odpowiednie akcesoria. Możesz znaleźć je w ofercie dystrybutora WDB. Polecane akcesoria do systemów drzwi przesuwnych są pokryte proszkowo farbą w kolorze czarnym o satynowym wykończeniu. Wśród produktów cieszących się największym zainteresowaniem klientów, znajdują się pochwyty do drzwi przesuwnych w dwóch kształtach do wyboru - kwadratowym lub okrągłym. Oprócz wspomnianych pochwytów, warto, abyś zwrócił także uwagę na prowadniki dolne do drzwi przesuwnych, które znacząco poprawiają płynność mechanizmu działania tej stolarki drzwiowej. Usprawniającym korzystanie z rozwiązania, jakim są drzwi przesuwne, jest również oferowany przez nas samodomykacz. To element wpływający na łatwe otwieranie i zamykanie drzwi przesuwnych, bez potrzeby używania dużej siły fizycznej.

Atrakcyjne cenowo i bezproblemowe w montażu systemy do drzwi przesuwnych to świetne rozwiązanie. Przyda się ono osobom planującym wymianę dotychczasowej, tradycyjnej stolarki drzwiowej na nowe, funkcjonalne drzwi przesuwne.

Artykuł sponsorowany

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.