Artykuł Dodaj artykuł

Festool FinansowaniePLUS - w równych miesięcznych ratach

Wydajna praca wymaga użycia wysokiej jakości sprzętu. Dlatego już teraz dzięki programowi Festool FinansowaniePLUS, przedsiębiorcy w Polsce mogą bez naruszenia płynności finansowej doposażyć swój warsztat, w wysokiej jakości narzędzia.

Wydajna praca wymaga użycia wysokiej jakości sprzętu. Dlatego już teraz dzięki programowi Festool FinansowaniePLUS, przedsiębiorcy w Polsce mogą bez naruszenia płynności finansowej doposażyć swój warsztat, w wysokiej jakości narzędzia.

Jak to możliwe? Przedsiębiorca, który skorzysta z programu Festool FinansowaniePLUS od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi, a po zarejestrowaniu do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu, klient otrzymuje pełną ochronę narzędzi przez pełne 3 lata.

Wystarczy wygenerować na www.festool.pl/ FinansowaniePLUS przykład finansowania, uzyskać konkretną ofertę od dystrybutora, zaczekać na potwierdzenie od partnera finansowego i już można zacząć zakupy.Wystarczy wygenerować na www.festool.pl/ FinansowaniePLUS przykład finansowania, uzyskać konkretną ofertę od dystrybutora, zaczekać na potwierdzenie od partnera finansowego i już można zacząć zakupy.

Większa płynność finansowa - większe bezpieczeństwo

Dzięki miesięcznym ratom, w ramach programu Festool FinansowaniePLUS klient nie musi ponosić wysokich jednorazowych kosztów inwestycji. Co więcej pozwala to na precyzyjniejsze tworzenie ofert dla inwestora. Umożliwia to też lepiej planować swoje wydatki, a tym samym właściwie wyceniać zlecenia. Co więcej konto MyFestool oferuje również dostęp do kompleksowego przeglądu posiadanych narzędzi Festool. Dodatkowym zabezpieczeniem jest bezpłatna Gwarancja all-inclusive* Festool. W skutek kredytowania nie powstaną żadne nieprzewidziane koszty dodatkowe. Finansowane narzędzia są zabezpieczone przed kradzieżą i kosztami napraw przez 36 miesięcy. Dotyczy, to również akumulatorów i ładowarek.

Dlaczego warto skorzystać z Festool FinansowaniePLUS

Cechą szczególną programu Festool FinansowaniePLUS jest to, że przez okres 36 miesięcy Festool oferuje bezpłatną Gwarancję all-inclusive*. Oprócz bezpłatnych napraw i zastąpienia produktu nowym narzędziem w przypadku kradzieży, Gwarancja pozwala uniknąć kosztów ubezpieczenia rzeczowego wymaganego w przypadku finansowania. W Polsce finansowanie realizowane jest przez dystrybutora uczestniczącego w programie oraz partnera finansowego. Warto zaznaczyć, że z programu FinansowaniePLUS można skorzystać, w celu sfinansowania wszystkich maszyn i akcesoriów wyposażenia Festool. W ramach pakietu startowego można też sfinansować materiały eksploatacyjne. Z kolei miesięczne raty w ramach programu FinansowaniePLUS, są wyliczone na podstawie niewiążących sugerowanych cen Festool (bez VAT). Dystrybutor uczestniczący w programie, ustala własne ceny sprzedaży. Oznacza to, że tylko dystrybutor, może przedstawić klientowi konkretną ofertę finansowania. Program FinansowaniePLUS jest dostępny wyłącznie dla przedsiębiorców oraz kwot finansowania w wysokości co najmniej 1000 PLN plus VAT.

Festool FinansowaniePLUS

Zapraszamy na stronę www.festool.pl/FinansowaniePLUS, gdzie można przeliczyć i wygenerować indywidualny przykład finansowania.


* Gwarancja all-inclusive * dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl 

Artykuł został dodany przez firmę

Festool Polska sp. z o. o.

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.