Koszyk: BRAK

Artykuł Dodaj artykuł

Nowość w ofercie Lange Light - SLIMLIGHT!

SLIMLIGHT marki Lange Light to oprawa dedykowana do oświetlenia magazynów, hal i ciągów komunikacyjnych. Zobacz, czym się wyróżnia na tle konkurencji!

Nowość w ofercie Lange Light - SLIMLIGHT!

SLIMLIGHT marki Lange Light to oprawa dedykowana do oświetlenia magazynów, hal i ciągów komunikacyjnych. Zobacz, czym się wyróżnia na tle konkurencji!

Wszechstronność 

To, co wyróżnia tę oprawę na tle konkurencji to z pewnością wszechstronność. To jeden produkt do wielu zastosowań. Jeden produkt do różnych wysokości montażu.  Jednak to, co jest najbardziej interesujące - oprawa ta wyróżnia się możliwością regulacji mocy strumienia świetlnego oraz poboru mocy, co daje nieograniczone możliwości aranżacji oświetlanej przestrzeni (np. jeśli zmieni się charakter wykorzystania danego pomieszczenia i potrzeba zmniejszenia lub zwiększenia mocy oświetlenia, to dzięki regulacji z potencjometrem w prosty sposób możemy dokonać korekty bez konieczności wymiany opraw).

Niska waga

Jednym z jej atutów jest niska waga, dzięki czemu z powodzeniem może być montowana na sufitach , które nie powinny być mocno obciążane.

Wiele możliwości montażu 

Oprawa SLIMLIGHT daje nam wiele możliwości montażu: natynkowy, bezpośrednio do podłoża lub za pomocą opcjonalnych zawiesi. Możemy zamontować ją na suficie, na ścianie, pod różnym kątem. 

Dostępna w wielu wersjach 

Jest dostępna w dwóch wersjach – z dwiema charakterystykami rozsyłu światła: dookólną oraz korytarzową. Oprawę SLIMLIGHT możemy zakupić również z zasileczem wbudowanym, z zasilaczem zewnętrznym, w wersji DALI oraz wersji ze sterowaniem 1-10 V.

Gwarancja niezawodności 

Zastosowanie sprawdzonych diod marki Samsung gwarantuje wieloletnią, bezproblemową pracę.

Oprawę SLIMLIGHT znajdziesz po linkiem: https://tiny.pl/9tb6x 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Tomaszem Milczarkiem, dyrektorem ds. Inwestycji w firmie LŁ. Odpowie On na Twoje wszystkie wątpliwości i pomoże dobrać oprawy oświetleniowe dla Twojej inwestycji tak, by mogły służyć Ci bezawaryjnie przez długie lata.

  • TEL: 661 921 472 
  • MAIL: t.milczarek@langelukaszuk.pl

Zapraszamy również na:

  • naszą stronę internetową: www.langelight.pl
  • na FANPAGE’A na FB: @lange_light 
  • na FANPAGE’A na INSTAGRAMIE: @lange_light

Artykuł został dodany przez firmę

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły