Artykuły - Wiadomości


 
Fornir we wnętrzach – czyli następca boazerii - zdjęcie

Fornir we wnętrzach – czyli następca boazerii

05-12-2022

Drewno z powodzeniem dopełnia minimalistyczne i surowe aranżacje, jednocześnie wpasowując się do wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu. Choć to wciąż materiał premium, coraz częściej słyszy się o jego nowoczesnym wcieleniu - fornirze i pochodzących od niego płytach fornirowanych. O jego zaletach i półfabrykatach opowiada Maciej Pawluczuk z JAF Polska, ekspert w dziedzinie oklein.

Czytaj więcej

 
Rewolucja wśród stołowych pilarek tarczowych  - zdjęcie

Rewolucja wśród stołowych pilarek tarczowych

02-12-2022

Festool prezentuje nową akumulatorową stołową pilarkę tarczową CSC SYS 50

Czytaj więcej

 
Jakimi parametrami sugerować się przy wyborze szlifierki kątowej? - zdjęcie

Jakimi parametrami sugerować się przy wyborze szlifierki kątowej?

01-12-2022

Przy wyborze szlifierki kątowej pod uwagę powinniśmy wziąć kilka ważnych kwestii. Jeżeli dobrze przeanalizujemy je pod kątem naszych potrzeb i dodatkowo wybierzemy model (potocznie zwanej) „kątówki” spośród sprawdzonych, renomowanych firm, z pewnością się nie zawiedziemy. Na co więc zwracać uwagę?

Czytaj więcej

 
Mocna, niemiecka ukośnica Scheppach HM140L - zdjęcie

Mocna, niemiecka ukośnica Scheppach HM140L

30-11-2022

Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Blisko 100 lat doświadczenia na rynku, narzędzia produkowane zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa i konkurencyjna cena to znaki rozpoznawcze tej marki. Scheppach to połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnej technologii i komponentów najwyższej jakości.

Czytaj więcej

 
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 24 V GREENWORKS - zdjęcie

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 24 V GREENWORKS

28-11-2022

To najczęściej stosowane urządzenie, wszędzie tam gdzie remontujemy, wykańczamy, zmieniamy przestrzeń w domu, jak i w jego najbliższej okolicy.

Czytaj więcej

 
Rodzaje szafek kuchennych i ich właściwości funkcjonalno-techniczne - zdjęcie

Rodzaje szafek kuchennych i ich właściwości funkcjonalno-techniczne

25-11-2022

Na temat szafek kuchennych można by — biorąc pod uwagę liczbę dostępnych rozwiązań — napisać całkiem obszerną publikację. My skupimy się przede wszystkim na ich rodzajach, zwracając jednocześnie uwagę na oferty ich niektórych producentów.

Czytaj więcej

 
Samodzielny projekt łazienki - czy warto się za niego zabierać? - zdjęcie

Samodzielny projekt łazienki - czy warto się za niego zabierać?

25-11-2022

Właściwie zaaranżowane wnętrza rozpoczynają się przede wszystkim od projektu. Na jego podstawie wykonuje się następnie niezbędne prace remontowe, ponadto dobrym projekt umożliwia określenie czasu realizacji prac, kosztów, jak również ilości materiałów niezbędnych do jego przeprowadzenia. Obecnie wiele osób próbuje samodzielnie zaaranżować swoje wnętrza. Często takie próby kończą się niezwykle ciekawymi i trafnymi stylizacjami wnętrz. Jednakże w przypadku pomieszczeń takich jak łazienka z prysznicem nie zawsze samodzielna próba może okazać się odpowiednią metodą.

Czytaj więcej

 
Jak zadbać o ciepły dom? - zdjęcie

Jak zadbać o ciepły dom?

23-11-2022

Przed nadejściem zimy pytanie: „Jak zatrzymać ciepło w domu?” zadaje sobie wielu właścicieli budynków jednorodzinnych.

Czytaj więcej

 
Jak działa nożyk pałąkowy z systemu 4-70? - zdjęcie

Jak działa nożyk pałąkowy z systemu 4-70?

23-11-2022

Jesteście ciekawi, jak działa nożyk pałąkowy JOKARI System 4-70? W jaki sposób go używać i maksymalnie wykorzystać wszystkie jego funkcje? O tym wszystkim opowie Wam Michał Ostrowski, nasz niekwestionowany ekspert narzędzi ręcznych.

Czytaj więcej

 
BUDMA 2023 – jedyny słuszny kierunek - zdjęcie

BUDMA 2023 – jedyny słuszny kierunek

21-11-2022

Czy liderzy sektora budowlanego i architektonicznego są gotowi wykorzystać pełny potencjał zmieniającej się dynamiki branży i dalej się rozwijać, aby szerzej przynosić korzyści swoim klientom, społeczeństwu i otoczeniu? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi należy szukać podczas targów BUDMA – wydarzenia, które łączy ludzi w biznesie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1896

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.