Artykuły - Wiadomości


 
Podłogowe inspiracje na wiosnę - zdjęcie

Podłogowe inspiracje na wiosnę

01-04-2020

Wiosna to doskonały czas na wprowadzenie zmian, dlatego wiele osób przemeblowuje w tym czasie swoje mieszkania oraz domy lub planuje remont. Dla tych, którzy nadal poszukują podłogi idealnej z pomocną przychodzi marka Chapel Parket, która dostępna jest na polskim rynku od niemal 20 lat i wciąż inspiruje miłośników pięknych wnętrz.

Czytaj więcej

 

Apel Rady Przedsiębiorczości do Marszałka Sejmu RP, Pani Elżbiety Witek Marszałka Senatu RP, Pana Tomasza Grodzkiego Premiera RP, Pana Mateusza Morawieckiego

31-03-2020

W uchwalonej w sobotę rano przez Sejm RP tzw. Tarczy Antykryzysowej nie uwzględniono zasadniczych postulatów polskich przedsiębiorców, reprezentowanych w Radzie Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

 
#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii - zdjęcie

#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii

30-03-2020

Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj więcej

 
Partnerzy VOX gotowi na nowy sezon - zdjęcie

Partnerzy VOX gotowi na nowy sezon

29-03-2020

300 firm i blisko 1000 przedstawicieli partnerów biznesowych odwiedziło na przełomie lutego i marca Targi VOX.

Czytaj więcej

 
Jak nie dać się nudzie? Domowe eksperymenty, które pobudzają kreatywność - zdjęcie

Jak nie dać się nudzie? Domowe eksperymenty, które pobudzają kreatywność

29-03-2020

Filmy, gry planszowe, różnorodne zabawy – sposobów na ciekawe spędzenia czasu z najmłodszymi w domu jest wiele.

Czytaj więcej

 
To był dla Śnieżki intensywny rok - zdjęcie

To był dla Śnieżki intensywny rok

28-03-2020

W 2019 roku Grupa Kapitałowa Śnieżka osiągnęła lepsze wyniki sprzedaży, jednak koszty – związane m.in. z konsolidacją węgierskiej spółki Poli-Farbe i rozwojem spółki dominującej – przełożyły się na zyski i marże, które były niższe niż w rekordowym roku 2018.

Czytaj więcej

 
Niezbędny sprzęt ogrodniczy na wiosnę - zdjęcie

Niezbędny sprzęt ogrodniczy na wiosnę

27-03-2020

Wiosna to czas na porządki, ale nie tylko w domu i swoim organizmie.

Czytaj więcej

 
Propozycje instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa - zdjęcie

Propozycje instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa

22-03-2020

Obecna sytuacja związana z wprowadzeniem stanu epidemicznego w związku z zagrożeniem wywołanym przez koronawirusa w Polsce oraz w pozostałych państwach Unii Europejskiej nie sprzyja gospodarce, w tym przemysłowi.

Czytaj więcej

 
70 lat tarcz do cięcia Kronenflex® - zdjęcie

70 lat tarcz do cięcia Kronenflex®

20-03-2020

Siedemdziesiąt lat temu, w 1950 roku, przedsiębiorca, wynalazca i wizjoner Carl Klingspor opracował produkt, który radykalnie zmienił proces obróbki metalu. Projekt szybkoobrotowych tarcz do cięcia zrewolucjonizował proces cięcia i szlifowania metalu. Klingspor i gama tarcz Kronenflex to dziś synonim efektywności, szybkości i bezpieczeństwa pracy.

Czytaj więcej

 
5 zasad bezpiecznego cięcia betonu - zdjęcie

5 zasad bezpiecznego cięcia betonu

20-03-2020

Profesjonaliści zajmujący się cięciem betonu muszą posiadać wiedzę i umiejętności potrzebne nie tylko do dobrej pracy, ale również do zachowania pełnego bezpieczeństwa. Stosowanie odpowiednich procedur, narzędzi i sprzętu ochronnego minimalizuje ryzyko narażenia na szkody wykonawcy i osób wokół.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1568

Najpopularniejsze tagi