Artykuły - Wiadomości


 
Producent krzeseł do restauracji- Meble Radomsko doskonałe dla branży gastronomicznej i do naszego domu - zdjęcie

Producent krzeseł do restauracji- Meble Radomsko doskonałe dla branży gastronomicznej i do naszego domu

15-04-2021

Wiele osób marzy o otwarciu własnej restauracji. Nie jest to jednak proste. Aby wszystko się udało, musimy mieć przede wszystkim doświadczenie w branży gastronomicznej, zapas pieniędzy na naprawdę spore wydatki i sporo szczęścia w biznesie. Jedni z elementów, który jest bardzo ważny, kiedy chcemy otworzyć własny lokal gastronomiczny, jest jego wyposażenie. Meble Radomsko to producent krzeseł do restauracji z wieloletnią tradycją. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie polskiego producenta o bogatym doświadczeniu w produkcji mebli.

Czytaj więcej

 
Power-Fast II wkręty idealne do drewna - zdjęcie

Power-Fast II wkręty idealne do drewna

09-04-2021

fischer wprowadził na rynek całkowicie odnowione wkręty do płyt wiórowych Power-Fast II, które oferują użytkownikom liczne korzyści: szybsze i łatwe wkręcanie, wyższe maksymalne obciążenia, oraz ulepszone pudełko. Czym dokładnie są wkręty Power-Fast II i w jaki sposób opinie klientów wpływały na ich unowocześnienie – o szczegółach opowiada Ralf Bäuerle z międzynarodowego zarządzania produktami w firmie fischer.

Czytaj więcej

 

Nowoczesne budownictwo drewniane drogą do obniżenia śladu węglowego

02-04-2021

Budynki, w całym swoim cyklu życia, generują aż 39% emisji dwutlenku węgla do atmosfery – wynika z raportu Architecture 2030. Redukcja tego wskaźnika to cel zapisany w porozumieniu paryskim oraz Europejskim Zielonym Ładzie.

Czytaj więcej

 
Od tartaku do wnętrza domów. Drewniane podłogi od kuchni - zdjęcie

Od tartaku do wnętrza domów. Drewniane podłogi od kuchni

02-04-2021

Drewniane podłogi to inwestycja na lata. Są trwałe, ponadczasowe, a jednocześnie nadają niepowtarzalny klimat wnętrzu, w którym się znajdują. Wszystkie te cechy możliwe są w znacznej mierze dzięki odpowiedniemu procesowi obróbki drewna, bowiem o finalnym wyglądzie podłogi decyduje wiele ważnych czynników.

Czytaj więcej

 

Łóżka z palet - 4 najczęściej zadawane pytania przy zakupie

30-03-2021

Coraz częściej w Polsce, ale i na świecie stają się popularne meble z palet. Wykorzystuje się je coraz częściej do zmiany wyglądu mieszkania, domu oraz przydomowych ogrodów. W tym artykule weźmiemy „pod lupę” łóżka z palet.

Czytaj więcej

 

Wbicie szpadla na inwestycji PDD w Choroszczy. Ekologiczne domy buduje Unihouse

16-03-2021

Przedstawiciele Polskich Domów Drewnianych oraz generalnego wykonawcy Unihouse SA 3 marca br. symbolicznie wbili szpadel na inwestycji w Choroszczy przy ul. Rybackiej.

Czytaj więcej

 
Dom jak ze Skandynawii - zdjęcie

Dom jak ze Skandynawii

16-03-2021

Prosta forma, naturalne materiały i urokliwa elewacja z dobrej jakości drewna – jednorodzinne domy w stylu skandynawskim od lat święcą triumfy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Czytaj więcej

 
Cały dom, jedna podłoga - zdjęcie

Cały dom, jedna podłoga

16-03-2021

Wnętrze z jednorodną podłogą we wszystkich pomieszczeniach robi niesamowite wrażenie.

Czytaj więcej

 

W 10 lat zasób drewna w polskich lasach wzrósł o 15%. Więcej przyrasta niż jest pozyskiwane

15-03-2021

W latach 2009-2019 powierzchnia lasów w Polsce wzrosła o niemal 190 tys. ha, do 9,26 mln ha – wynika z danych Lasów Państwowych.

Czytaj więcej

 
Poznaj wydajną, wielofunkcyjną (6w1) KOSIARKĘ SPALINOWĄ MS173-51 SCHEPPACH z napędem - zdjęcie

Poznaj wydajną, wielofunkcyjną (6w1) KOSIARKĘ SPALINOWĄ MS173-51 SCHEPPACH z napędem

12-03-2021

Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca od wielu lat niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Teraz w swoim portfolio produktów może pochwalić się również wielofunkcyjnym (6w1) modelem KOSIARKI MS173-51 z napędem, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami i niezwykłą starannością wykonania.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1703

Najpopularniejsze tagi