Artykuły - Wiadomości


 
Miernik rezystancji izolacji BENNING IT 100 - zdjęcie

Miernik rezystancji izolacji BENNING IT 100

18-08-2022

Benning jest wiodącym producentem sprzętu diagnostycznego dla motoryzacji i przemysłu, urządzeń utrzymujących napięcie, a także wskaźników napięcia. Oferująca szeroką gamę produktów marka zyskała zaufanie odbiorców sprzętem niezawodnym, wygodnym w użytkowaniu i bezpiecznym, co potwierdzają spełniane międzynarodowe normy. Jakość, doświadczenie i 80 lat najlepszych tradycji.

Czytaj więcej

 
Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia - zdjęcie

Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia

17-08-2022

Nowa zagłębiarka TS 60 K tnie materiał jak masło, lekko, płynnie i niezwykle precyzyjnie. Jest jeszcze bezpieczniejsza i bardziej wszechstronna niż jakakolwiek zagłębiarka wcześniej.

Czytaj więcej

 
W jaki sposób wybrać schody z drewna? - zdjęcie

W jaki sposób wybrać schody z drewna?

12-08-2022

Schody to jeden z najbardziej skomplikowanych, a zarazem podatnych na zużycie elementów architektury budynku. Muszą być one dopasowane do kształtu klatki schodowej oraz pomieszczeń, przy okazji będąc wygodnymi i trwałymi w użyciu. W związku z tym, schody wykonane z drewna od lat stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów. Jaki gatunek tarcicy wybrać, żeby cieszyć się ich urokiem jak najdłużej? Na to pytanie odpowiada ekspert od tarcicy w JAF Polska.

Czytaj więcej

 
Drewniane domki na narzędzia - gdzie znajdą zastosowanie? - zdjęcie

Drewniane domki na narzędzia - gdzie znajdą zastosowanie?

11-08-2022

Każdy majsterkowicz doskonale wie, ile miejsca zajmują narzędzia, szczególnie, gdy wszystko chcielibyśmy mieć pod ręką, gotowe do użytku.

Czytaj więcej

 
„LŁ” jest na rynku już 35 lat! - zdjęcie

„LŁ” jest na rynku już 35 lat!

10-08-2022

Elon Musk w jednym ze swoich publicznych wystąpień słusznie stwierdził, że „tworzenie firmy to nie sprint. To maraton”. Te słowa są doskonałym odzwierciedleniem działalności „LŁ”. W tym roku firma obchodzi 35-letni jubileusz. Biegnie już czwartą dekadę, z roku na rok zwiększając tempo. I co najważniejsze – wcale nie zamierza się zatrzymać.

Czytaj więcej

 
Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem - zdjęcie

Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem

04-08-2022

Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem ze względu na niską wagę (zaledwie 2,4 kg!), jak i komfortowy górny uchwyt jest idealnym narzędziem do pracy na wysokościach (np. przy wycince alpinistycznej). Urządzeniem z powodzeniem można operować jedną ręką, a duża prędkość łańcucha (16,2 m/s) umożliwia szybką i efektywną pracę.

Czytaj więcej

 
Jak poprawnie używać kątownika do ukośnych pilarek tarczowych? - zdjęcie

Jak poprawnie używać kątownika do ukośnych pilarek tarczowych?

29-07-2022

To pytanie, które z pozoru wydaje się banalne. Jednak wiele osób, mimo dużej praktyki, nadal się nad tym zastanawia… A może kątownik do ukośnych pilarek tarczowych marki Wolfcraft ma jeszcze funkcje, o których nie wiesz, a bardzo przydałyby Ci się podczas Twojej pracy?

Czytaj więcej

 
Niezawodna grubościówko-heblarka Scheppach HMS 850 - zdjęcie

Niezawodna grubościówko-heblarka Scheppach HMS 850

22-07-2022

Grubościówko-heblarka Scheppach HMS 850 doskonale sprawdza się zarówno w rękach majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Dwa ostrza jakości HSS pozwalają na szybkie i sprawne obrabianie drewna.

Czytaj więcej

 
DREMA 2022: nieprzerwanie promujemy branżę drzewną i meblarską - zdjęcie

DREMA 2022: nieprzerwanie promujemy branżę drzewną i meblarską

20-07-2022

Na liście światowych wystaw Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA stanowią prawdziwy ewenement. Szeroki przekrój tematyczny i wysoki poziom merytoryczny to znaki charakterystyczne tego wydarzenia. DREMA to jedna z nielicznych, tak dużych i ważnych imprez, która odbywała się nawet w warunkach epidemicznych. Rosnąca z roku na rok liczba wystawców i partnerów pokazuje, że targi są potrzebne w każdym czasie.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ! Stół zaciskowy i roboczy MASTER 650 ERGO - zdjęcie

NOWOŚĆ! Stół zaciskowy i roboczy MASTER 650 ERGO

18-07-2022

Czy zapoznaliście się już z naszą nowością Wolfcraft: stołem zaciskowym i roboczym MASTER 650 ERGO? Jesteście ciekawi, jakie ma funkcje?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1853

Najpopularniejsze tagi