Artykuły - Wiadomości


 
Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym - zdjęcie

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

08-07-2020

Stworzenie pełnej aranżacji polega na odpowiednim doborze wielu elementów – także stolarki okiennej.

Czytaj więcej

 
Aranżacja sypialni na lato: lekko i naturalnie - zdjęcie

Aranżacja sypialni na lato: lekko i naturalnie

08-07-2020

Latem dni są długie, temperatury wysokie, a roślinność cieszy bujnością i kolorem – właśnie dlatego jest to tak wyczekiwana przez wielu pora roku.

Czytaj więcej

 
Celowa zmiana koloru podłogi, czyli kilka słów o patynowaniu - zdjęcie

Celowa zmiana koloru podłogi, czyli kilka słów o patynowaniu

26-06-2020

Wybarwienia dębowych desek Chapel Parket wielokrotnie intrygują inwestorów, w końcu dąb w 54 odcieniach to nie lada gratka dla miłośników tego naturalnego surowca.

Czytaj więcej

 
Domek letniskowy - nowa elewacja w weekend - zdjęcie

Domek letniskowy - nowa elewacja w weekend

24-06-2020

Domki letniskowe na ogródkach działkowych, to jedna z najbardziej pożądanych nieruchomości ostatnich miesięcy. Z powodu pandemii rezygnujemy z dalekich wyjazdów, unikamy turystycznych miejsc, w których gromadzą się tłumy. Marzy nam się ucieczka od sąsiadów i kawałek ziemi tylko dla siebie. Nabywcy domków letniskowych muszą się jednak liczyć z tym, że zanim rozpoczną błogi relaks, czekają ich małe prace porządkowe i remontowe.

Czytaj więcej

 
Dąb czy jesion? Naturalne podłogi do domowych wnętrz - zdjęcie

Dąb czy jesion? Naturalne podłogi do domowych wnętrz

19-06-2020

Chcemy być blisko natury – czuć ją pod stopami, także we własnym salonie czy sypialni. Solidne drewniane podłogi to ważny akcent wnętrza, który wpływa na jego niepowtarzalny, domowy klimat. Wybór desek z odpowiedniego drewna gwarantuje, że naturalna podłoga będzie służyła nam przez długie lata.

Czytaj więcej

 
Postarzana podłoga dopełni każde wnętrze - zdjęcie

Postarzana podłoga dopełni każde wnętrze

17-06-2020

Postarzane podłogi, na tle pozostałych elementów wykonanych z naturalnego drewna, wyróżniają się niesamowitym wyglądem. Są odpowiednie do rewitalizowanych obiektów, a jednocześnie genialnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach. Przykładem są realizacje z udziałem dębowych, postarzanych podłóg marki Chapel Parket.

Czytaj więcej

 
Targi wracają do gry! DREMA 2020 odbędzie się we wrześniu! - zdjęcie

Targi wracają do gry! DREMA 2020 odbędzie się we wrześniu!

15-06-2020

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 maja 2020 od 6 czerwca można organizować targi i kongresy. 4 czerwca ukazały się pierwsze wytyczne dla organizatorów targów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce. – To wiadomość, na którą czekaliśmy od dawna – komentuje Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. – Jesteśmy w pełni przygotowani, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na targi wystawców i gości – dodaje.

Czytaj więcej

 
#bezpiecznetargi - zdjęcie

#bezpiecznetargi

04-06-2020

Czy targi mogą być bezpieczne? – to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez wystawców jak i odwiedzających po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.

Czytaj więcej

 
Kiermasz letni - ogród, antyki, rowery i festiwal food trucków - zdjęcie

Kiermasz letni - ogród, antyki, rowery i festiwal food trucków

04-06-2020

Targi Kielce idą za ciosem- już od 6 do 7 czerwca odbędzie się kolejny kiermasz. Tym razem kielczanie będą mogli ponownie kupić rośliny, ale także zabytkowe meble i winyle a nawet rower.

Czytaj więcej

 

Drewno tak bezpieczne jak inne materiały budowlane, bo normy są wspólne

03-06-2020

Do czasu pojawienia się drewna klejonego warstwowo nie istniał materiał konstrukcyjny porównywalny do stali i betonu. Te dwa ostatnie rozwiązania były przez lata synonimem solidności i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1603

Najpopularniejsze tagi